Hakkımızda

Kalite hedeflerimizin bir özeti olarak belirlediğimiz ve ulaşmayı amaç edindiğimiz kalite politikamız, sizlerin gönülden desteği ve her alanda katılımlarıyla gerçekleşecektir. Buna göre; Mipaş İplik, yüksek ürün kalitesiyle azami müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tekstil sektöründeki pazar payını ve karlılığını artırmayı; sağlam mali idari ve teknik yapısıyla da bu alandaki önderliğini sürdürmeyi hedefler. Bunu gerçekleştirmek içinde;
* Kalite güvence sisteminin etkin bir şekilde uygulamasıyla, hammadde girişinden ürünün müşteriye teslimine kadar tüm aşamalarda, müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak ve bu konuda sürekli gelişme sağlamak.
* Dünya çapında saygın ve güvenilir olarak tanınan şirketimizin prestijinin sürekliliğini sağlamak
* Sektördeki gelişmeleri takip ederek, gerektiğinde yeni yatırımlarla, araştırma - geliştirme ve eğitim çalışmalarıyla ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırmak.
* Kalite Güvence Sistemine tüm çalışanların aktif katılımıyla huzurlu, düzenli ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, sektördeki rekabet şansımız koruyabilmemiz için, minimum maliyetle maksimum kalitede üretim bilincini tüm çalışanlara benimsetmek.
Tüm Mipaş İplik çalışanlarının inanarak kabul etmesi gereken temel ilkelerimizdir.